What’s My Birthstone? Photos and Meanings

Kas ir mans dzimšanas akmens? Fotogrāfijas un nozīmes

Pirmkārt, kas ir dzimšanas akmens un kāpēc to valkāt?

Dzimšanas akmens atbilst jūsu dzimšanas mēnesim, un tiek uzskatīts, ka tas nes veiksmi un aizsargā tā nēsātāju.

Pat ja jūs esat skeptiski noskaņots pret dārgakmeņu ārstnieciskajām un garīgajām īpašībām, dzimšanas akmens rotaslietas ir lielisks veids, kā paaugstināt savu stilu. Pārsteidzošs dārgakmens gredzens vai kaklarota var kļūt par īstu modes paziņojumu. Tagad noskaidrosim, kurš dārgakmens jums ir vislabākais.


Janvāra dzimšanas akmens – rozā granāts


Granātu krāsas ir dažādas, sākot no smaragda zaļas līdz tumši sarkanai. Janvārī dzimušie gūst veiksmi un aizsardzību no rozā granāta dzimšanas akmens. Rozā granāta nozīme ir kaisle, iztēle un spēks – tas iemieso uguni un dzīvību. Rozā granāta akmens ir īpaši noderīgs radošiem cilvēkiem, tostarp dizaineriem, rakstniekiem un mūziķiem, jo ​​tas palīdz attīstīt mākslinieciskumu.


Šis dabīgais rozā kvarca, baltā cirkona un rozā granāta gredzens no sudraba ar rodija pārklājumu būs piemērots jebkura vecuma un dzīvesveida sievietēm. Tas veicinās sievišķo enerģiju un radošumu, palīdzot pārvarēt bailes un nedrošību.


Februāra dzimšanas akmens – ametists


Ametists ir viens no populārākajiem dārgakmeņiem, pateicoties tā brīnišķīgajai purpursarkanai krāsai un cietībai. Ametista nozīme ir intuīcija, gudrība un mierīgums. Šis violetais dārgakmens rada sirdsmieru un palīdz lēmumu pieņemšanā. Senie grieķi uzskatīja, ka ametists novērš intoksikāciju.


Dabiskā ametista cena var būt augsta, jo tas ir retākais kvarca ģimenes dārgakmens. Tomēr šī akmens lieliskā krāsu spēle ir tā vērta. Šis Thai Exclusive ametista gredzens ar tavorite granātiem ir unikāls izstrādājums, kam nav alternatīvu.


marta dzimšanas akmens – akvamarīns


Akvamarīna akmens aizsargā martā dzimušos. Akvamarīna krāsu paletē ir visi zilās krāsas toņi, sākot no zaļganas līdz tīrai debesu nokrāsai. Šis dārgakmens simbolizē mieru, mieru un cerību. Senie jūrnieki uzskatīja, ka akvamarīns var pasargāt viņus no vētras un nodrošināt drošu pāreju uz mājām. Arī romieši novērtēja akvamarīna garīgās īpašības, domājot, ka tas var samierināt ienaidniekus un padarīt tos par draugiem.


Pat skeptiķi nenoliegs, ka šī akvamarīna gredzena ar ziliem safīriem spilgti debeszilajā krāsā ir kaut kas maģisks. Uzņēmums Thai Exclusive ir radījis vienā eksemplārā, un šī rotaslieta nepaliks nepamanīta.


Aprīļa dzimšanas akmens – dimants


Aprīļa dzimšanas akmens ir visdārgākais no visiem – dimants. Kopš seniem laikiem dimantus ir iekārojuši honorāri un elite. Mūsdienās dimanti tiek uzskatīti par tradicionāliem saderināšanās gredzenu dārgakmeņiem, kas simbolizē mūžīgu mīlestību un ziedošanos. Dimanta dzimšanas akmens nozīme ir prāta tīrība, uzticība un nevainība.


Šim Kijevas juvelierizstrādājumu fabrikas 585 zelta auskaru pārim ir divi krāšņi 0,43 karātu apaļi griezti dimanti. Tā ir daudzpusīga rotaslieta, kas ir piemērota jebkuram stilam un gadījumam, un to var valkāt katru dienu.


Maija dzimšanas akmens – smaragds


Smaragds ir viens no četriem dārgakmeņiem un maija dzimšanas akmens. Smaragda zaļā krāsa apzīmē gudrību, tālredzību un daiļrunību. Šo dārgakmeni tā retuma un augstās vērtības dēļ bieži sauc par karaļu dārgakmeni. Senie ēģiptieši smaragdus uzskatīja par auglības un nemirstības simbolu.


Šis smaragda gredzens ar dzelteniem safīriem ir ideāls aksesuārs siltajiem pavasara mēnešiem, atspoguļojot ziedošu ziedu sulīgas krāsas un siltu sauli.


Jūnija dzimšanas akmens – pērle


Jūras pērle ir sievišķīgākais akmens. Tas ir lieliski piemērots sievietēm, kas dzimušas jūnijā, līdzsvarojot karmu, nomierinot prātu un piesaistot veiksmi un bagātību. Jūras pērļu nozīme ir gudrība, kas iegūta pieredzē, tīrībā un lojalitātē.
Lielas, perfekti apaļas jūras pērles ir ārkārtīgi reti sastopamas un līdz ar to vērtīgas.

Šī balto pērļu kaklarota ar cirkoniem kalpos ne tikai kā dzimšanas akmens talismans, bet arī kļūs par ģimenes mantojumu, kas tiek nodots no paaudzes paaudzē.


Jūlija dzimšanas akmens – Rubīns


Kāds ir pirmais sarkanais dārgakmens, kas nāk prātā? Rubīns, protams. Rubīna akmens nozīme ir mīlestība un apņemšanās. Agrīnās kultūras uzskatīja, ka šim dārgakmenim ir dzīvības spēks, jo tas ir saistīts ar asinīm. Rubīna akmens krāsa svārstās no oranžas līdz purpursarkanai, taču visvērtīgākās ir īstas sarkanās rubīna rotaslietas.


Šis rubīna gredzens ar safīriem apvieno divus vērtīgus dārgakmeņus mūžīgā, elegantā dizainā. Kabošona griezums rubīns ir mūsdienīga alternatīva apaļi grieztiem dārgakmeņiem, piešķirot jūsu izskatam mūsdienīgu un unikālu pieskārienu.


Augusta dzimšanas akmens – Peridots


Peridota rotaslietas pievērš uzmanību ar savu sulīgo laima zaļo krāsu. Interesanti, ka tas ir viens no nedaudzajiem dārgakmeņiem, kas ir vienā nokrāsā, tāpēc peridotu vienmēr ir viegli atpazīt. Peridota nozīme ir labklājība, bagātība un veiksme. Ēģiptes priesteri uzskatīja, ka peridotam ir dabas spēks un tas var dziedēt bezmiegu, asiņošanu un elpošanas traucējumus.


Šajā unikālajā Sigal gredzenā 4,8 karātu labradora akmenim ir blakus divi žilbinoši peridoti. Labradora un peridota kaklarota no Sigal rotaslietas papildina izskatu.


Septembra dzimšanas akmens – safīrs


Septembra dzimšanas akmens ir safīrs, slavenākais zilais dārgakmens. Tomēr ne daudzi zina, ka safīra krāsās ietilpst arī dzeltena, zaļa un sarkana. Šis dārgakmens simbolizē gudrību, dievišķo labvēlību un iekšējo spēku. Safīra saderināšanās gredzeni jau sen ir simbolizējuši godīgumu, uzticību un sirsnību, padarot spēcīgu konkurenci ar dimantiem.


Šis zvaigžņu safīra gredzens ar zilu safīra oreolu ir izteiksmīga rotaslieta, kurai nav dubultu. Tā dziļi zilā krāsa mazina trauksmi un palīdz pieņemt izsvērtus lēmumus. Vissvarīgākais ir tas, ka tas paceļ jūsu izskatu nākamajā līmenī.


Oktobra dzimšanas akmens – opāls


Uguns opāls hipnotizē ar savu ugunīgo krāsu spēli. Šis pusdārgakmens, kas galvenokārt atrodams Meksikā, atšķiras no parastā opāla maigajām pasteļtoņām, un tajā ir mirdzoši zaļa, oranža, dzeltena un ķiršu sarkana krāsa. Uguns opāla nozīme ir aizraušanās, mīlestība un veiksme. Tas palīdz sasniegt karjeras mērķus un atgūt enerģiju.


Tāpat kā katrs Taizemes ekskluzīvais izstrādājums, šis opāla gredzens ar hroma diopsīdiem ir unikāls. 8,55 karātu centrālajam uguns opālam ir kabošona griezums, kas lieliski parāda tā opalescējošās īpašības. Zaļie hroma diopsīdi un 18k dzeltenais zelts izceļ siltus opāla krāsas uzliesmojumus, radot asociācijas ar agrā rudens dabu.


Novembra dzimšanas akmens – topāzs un citrīns


Londonas zilais topāzs ir ārkārtīgi reti sastopams, jo šie dārgakmeņi galvenokārt ir baltā un brūnā krāsā. Pārsteidzošais topāza dzimšanas akmens rada jūtu skaidrību, veicinot piedošanu un atslābinot garu. Šie neparasti zilie topaza auskari ar oranžiem un dzelteniem safīriem ir raksturīgi Skorpioniem vai Strēlniekiem, kuriem patīk izcelties.


Ja zilā krāsa nav jūsu mīļākā krāsa, apsveriet saulaino dzelteno citrīnu, kas simbolizē veselīgu prātu un labklājību. Šim Taizemes ekskluzīvajam gredzenam ir izcils 25,9 karātu citrona citrīna kristāls, kas rotāts ar sarkaniem safīriem.


Decembra dzimšanas akmens – tirkīzs


Tirkīza akmens ir tik ievērojams, ka tam ir nosaukta krāsa. Tirkīza dzimšanas akmens nozīme ir mierīgums, radošums, emocionālais līdzsvars un lojalitāte. Lai gan jūs varat viegli atrast tirkīza akmeni par pieņemamu cenu, daži tirkīza veidi ir ārkārtīgi reti un dārgi, piemēram, Carico Lake vai Candelaria tirkīzs.


Šis Sigal Jewelry tirkīza kulons ir inkrustēts ar ziliem, skaidriem un melniem Swarovski kristāliem. Tas ir satriecošs papildinājums jūsu ikdienas izskatam neatkarīgi no gadalaika, laikapstākļiem vai gadījuma.

Atpakaļ uz emuāru