Par mums

Mēs esam ģimenei piederošs juvelierizstrādājumu uzņēmums. Kopš 1992. gada mēs esam ieguvuši iespēju būt daļai no mūsu klientu vērtīgākajiem mirkļiem. Mēs esam pagodināti palīdzēt saviem klientiem atrast īpašo dzimšanas vai jubilejas dāvanu, izvēlēties ideālos saderināšanās un laulības gredzenus, izvēlēties ideālo krustu jaunās dzīves kristībām. Nekas mūs nepadara laimīgāku par apziņu, ka mūsu rotaslietas ienes cilvēku dzīvēs prieku.

Mūsu uzņēmuma pamatnoteikums ir kvalitāte un daudzveidība. Mēs vienmēr izvēlamies tikai augstas kvalitātes dabiskos dārgakmeņus un dārgmetālus. Mūsu rotaslietas nelīdzinās jebkam, kas tiek prezentēts Baltijas tirgū. Šiem produktiem ir sava seja, un tie ir uzreiz atpazīti un iemīļoti. Piedāvājam plašu dažādu stilu un cenu diapazonu juvelierizstrādājumu izvēli. Ikviens var atrast kaut ko piemērotu un pieejamu savam gaumei.

Gadu gaitā esam atraduši sadarbības partnerus visā pasaulē un kļuvuši par to pārstāvjiem Baltijas valstīs. Mēs pārstāvam KJF kopš 2002. gada, SIGAL kopš 2004. gada, Thai Exclusive kopš 2000. gada.

Kijevas juvelierizstrādājumu fabrika jeb KJF atbalsta 19. gadsimta amatnieku darbnīcu un Džozefa Maršaka juvelierizstrādājumu tradīcijas, kas ir plaši pazīstamas tālu aiz Ukrainas teritorijas. Laika gaitā pārbaudīto roku amatniecības paņēmienu un visjaunāko tehnoloģiju kombinācija rada brīnišķīgus zelta un sudraba izstrādājumus. "Izsmalcinātība, izsmalcināta garša un tradīcijas" ir rūpnīcas sauklis, kas jau gandrīz gadsimtu ir patīkami pārsteidzis un iepriecinājis savus klientus.

SIGAL ir Kanādas zīmols ar savu unikālo stilu, ko atpazīst un mīl dāmas un kungi visā pasaulē. Tās ir sudraba rotaslietas ar augstas kvalitātes pusdārgakmeņiem un dārgakmeņiem, dizaineru emalju un oriģināliem SWAROVSKI kristāliem. SIGAL meistarīgi apvieno tradicionālos un mūsdienu rotu stilus un rada atšķirībā no jebko jaunu, modernu dizainu.

Thai Exclusive ir viens no vecākajiem ģimenes īpašumā esošajiem juvelierizstrādājumu uzņēmumiem Taizemē. Viņi izgatavo izsmalcinātas baltas, pelēkas, melnas rodija un apzeltītas sudraba rotaslietas ar dažādiem dārgakmeņiem un pusdārgakmeņiem. Katra viņu radītā rotaslieta ir unikāls šedevrs. Uzņēmums 2014. gadā saņēma Taizemes Kultūras ministrijas grantu par labāko valsts reprezentāciju pasaules tirgū. Drīz pēc atzīšanas viņi kļuva par Taizemes karaļa galma oficiālajiem piegādātājiem. Viņu rotaslietas patiešām ir kaut kas no pasakas.